Kryesore » 2012 » Dhjetor » 07
Pas dy muajsh Cili do te sjelle ne drite djalin e saj i cili do te kete dy emra.Ne nje interviste LIVE, Cili ka treguar se se shpejti ajo do te sjelle ne drite djalin e saj te pare, frut i dashurise se saj me latino amerikanin me emrin Tomaso. Shkurti mesohet se do te jete muaji kur Cili do te mbaje ne duar te voglin e saj, per te cilin tashme duket se jane bere te gjitha pregatitjet, duke filluar qe nga detajet me te vogla e deri ke dhoma e gjumit. Gjithsesi, deri k ... Lexo më shumë »
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2012-12-07

Pas një pauze në publikimin e materialeve të reja muzikore, Shpat Kasapi, rikthehet me videoklipin e këngës "Adelina''. Videoklipi i ri është realizuar nga ProVideo, aranzhimi i këngës nga Alfred Sula, ndërsa producent ekzekutiv është vetë Kasapi.Publikimi i këngës "Adelina", pason një agjendë të ngjeshur me koncerte, që e ka përcjellë këngëtarin nga Maqedonia gjatë muajit nëntor . .Publikimi i këngës "Adelina", pason një agjendë të ngjeshur me ko ... Lexo më shumë »
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2012-12-07

Anxhela Martini jep keshilla dashurie per te lenduarat nga…dashuria.Supermodelja seksi Anxhela Martini, ka debutuar si kolumniste me nje artikull ne edicionin festiv te revistes "Elegance”. Artikulli titullohet "Dashuro sikur nuk je lenduar asnjehere” ku modelja jep keshilla inkurajuese per femrat e lenduara ne dashuri duke dhene kendveshtrimin e vet personal lidhur me kete teme te ndjeshme."Nese je e frikesuar nga dashuria, atehere dashuria do te frikesohet n ... Lexo më shumë »
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2012-12-07

Ka orë që ka aderuar në vendin që e deshi aq shumë. Por, përkundër kësaj këngëtarja Linda Halimi ka nis të ndjej mall për vendlindjen e saj.I ka ndodhur edhe më herët të largohet nga Kosova, por gjithnjë është kthyer prej nga është nisur. E tani, gjërat kanë ndryshuar.
"Do të jetë vizitë pune por edhe jetese. Tani do të jetoj në Amerikë, bashkë me bashkëshortin tim!”, kështu thekson mes tjerash gjatë një interviste për "Tribuna Shqiptare” këngëtarja Linda Hali ... Lexo më shumë »
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2012-12-07

Ish-presidenti amerikan George H.W. Bush (i vjetri) raportohet se i ka ditët e numëruara.Sipas një raporti të ri nga revista amerikane Globe, 88-vjeçari ka kërkuar nga spitali ku ka qenë shtruar t’i lejohet të shkojë të vdesë në shtëpi."Shëndeti i ish-komandantit të përgjithshëm është i rëndë. Ai i ka lënë kërkesat e tij për pas vdekjes për djalin e tij, ish-presidentin George W. (i riu), dhe bashkëshorten e tij Laura”, ka thënë burimi për revistën amerikane. 
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2012-12-07

Mund të tingëllojë si befasi, por sipas listës më të fundit të "Forbes", reperi amerikan, Dr. Dre është muzikanti më i paguar në vitin 2012.Vetëm këtë vit Dr. Dre ka fituar një shumë prej 100 milionë dollarëve dhe madje jo vetëm nga muzika e tij, por edhe nga biznesi personal me kufje "Beats by Dre", që janë një hit i madh në botë.Në vendin e dytë është një muzikanti tjetër, Roger Waters, nga bendi "Pink Floyd", i cili ka fituar 88 milionë dollarë ndërsa proj ... Lexo më shumë »
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2012-12-07

Sipas ‘The Sun’, aktori i famshem i filmave aksion ka nenshkruar nje kontrate edhe per dy filma te tjere "Terminator”.Arnold Schwarzenegger eshte rikthyer fuqishem ne karrieren kinematografike. Sipas ‘The Sun’, aktori i famshem i filmave aksion ka nenshkruar nje kontrate edhe per dy filma te tjere "Terminator”, personazhin me ane te te cilit u be i famshem ne te gjithe boten.65-vjeçari ka interpretuar ne tre filmat e pare te sages (1984, 1991 dhe 2003), por u detyrua ... Lexo më shumë »
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2012-12-07

Valëza Bajra po bëhet gati t’i kthehet me seriozitet karrierës së aktrimit dhe asaj muzikore, pasi ka përfunduar studimet për aktrim në Chicago.Këngëtarja kosovare së fundi ka jetuar në SHBA ku ka studiuar në degën e aktrimin spanjoll në universitetin "Taller Actoral tu Escenario”, dhe tash pasi ka arritur të diplomohet në këtë degë, synon të fokusohet seriozisht në karrierë.
"Në realitet gjuha spanjolle dhe aktrimi spanjoll më pëlqen mjaft shumë, dhe n ... Lexo më shumë »
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2012-12-07

Kompania e njohur turke e fluturimeve ajrore Turkish Airlines ka krijuar një reklamë me dy yje botërore të sportit. Lionel Messi, futbollisti tre herë më i mirë i botës dhe fituesi i Këpucës së Artë, dhe basketbollisti tashmë legjendar i Los Angeles Lakers, Kobe Bryant paraqiten në reklamën e kompanisë turke. Nuk dihet se sa kanë përfituar këta dy sportistë për këtë spot publicitar, por sigurisht se bëhet fjalë për pagesa të majme.  . K ... Lexo më shumë »
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2012-12-07

Rihanna dhe Chris Brown jo vetëm që janë rikthyer bashkë, por po mendojnë për një fëmijë. Sipas revistës ‘Closer’, këngëtarja nga Barbados ka kërkuar një pushim për të nisur familje me të dashurin e saj. 
"Rihanna kërkon një pushim nga shefat e kompanisë, por axhenda e saj është shumë e ngjeshur deri në vitin 2014”, tha një burim për ‘Closer’.24-vjeçarja dhe Chris Brown kanë qenë të pandashëm në javët e fundit, tre vite pasi u ndanë për shka ... Lexo më shumë »
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2012-12-07

Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D
/head>