Magazina

Nuk janë vetëm fansat e tij ata që iu gëzuan rikthimit të tij në skenën e repit shqiptar,por për rikthimin e Ledri Vulës si duket të kënaqur janë edhe disa nga fytyra tona publike, të paktën kështu po shprehen disa nga ata në rrjetet sociale vetëm pak minuta pas publikimit të këngës, e cila po vazhdon të vizitohet furishëm në "Youtube”Titulli i këngës "100 probleme” të dërgon te kënga "99 problems” e reperit amerikan ... Lexo më shumë »
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2014-02-02

Lidhur me bashkëpunimin në këngën e re ''Can't rembember to forget you'', Shakira për kolegen e vet Rihanna ka thënë vetëm fjalë mirënjohëse duke shtuar se bukuroshja nga Barbadosi është femra më seksipile në botë. Këngëtarja kolumbiane ka qenë më se e kënaqur me bashkëpunimin me Rihannan e cila e kishte mësuar edhe me disa lëvizje vallëzuese seksi. ... Lexo më shumë »
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2014-01-10

Ai është i njohur më së shumti për filmat e tij që luajti më yllin e filmave aksion në Hollywood, Jean Claude Van Damme në "Double Impact”, "The Quest” dhe "The Order”.Mirëpo çfarë të tjerët nuk dinë për të përveç faktit që është një ndër shqiptarët e parë që ka thyer akullin për të luajtur në Ho ... Lexo më shumë »

Psotuar nga: ksdardania | Data: 2013-11-30

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, është përkujdesur që të urojë 101 vjetorin e pavarësisë  në një mënyrë origjinale.Krijuesja e hitit "Hajde ma knej” ka shfrytëzuar rrjetin social Instagram për të publikuar fotografitë që ajo së fundmi ... Lexo më shumë »
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2013-11-29

Megjithëse shumë shkurt, në një pjesë filmi, këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti, thuhet se e kaloi me sukses këtë provë kinematografike. Por, mësojmë se artistja do të ketë mundësi që të debutojë këngën e saj, që ëndërron tregun amerikan në një ngjarje të njohur, që do të mbahet nga 29 marsi e deri më 1 prill në Palm Springs, në Kaliforni. Kjo ngjarje e madhe quhet " White Party 2013". Duke ditur se është prezantimi i saj i parë më i plotë për sa i përket karr ... Lexo më shumë »
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2013-03-17

Ylli shqiptar me famë evropiane, Ardian Bujupi, ka lançuar projektin e tij të ri, realizuar me deejay-in shqiptar, Dj Dalool. Kënga "Penthouse" tashmë ka dale në shitje në të gjitha dyqanet digjitale në botë, ndërsa i dedikohet në veçanti tregut gjerman-folës. Është kjo kënga e parë e edituar për një label ndërkombëtar që ka refren edhe gjuhën shqipe : "...a po vjen me mue". DJ Dalool ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të ftuar fansat që të blejnë këtë këngë në më ... Lexo më shumë »
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2013-03-17

Hiti i fundit "Pak li” i kengetares se njohur bullgare, Galena, eshte kopjim i kenges se Nora Istrefit me titull "E Di”.Nora ka lancuar videoklipin e kenges "E Di” ne tetor te vitit 2006 dhe eshte pjese e albumit te saj "Opium”, me muzike te Artan Kastratit dhe tekst te Bekes.Nuk dime nese eshte vjedhur apo eshte shitur, por kenga eshte riaranzhuar dhe publikuar ne dhjetor te vitit 2012 nga kengetarja bullgare, ndersa ka arritur popullaritet ne Youtube, duke arri ... Lexo më shumë »
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2013-01-08

1 2 3 ... 80 81 »
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D