Kryesore » 2013 » Mars » 17 » Bleona Qerreti, edhe pjesë e "White Party 2013"
6:12 PM
Bleona Qerreti, edhe pjesë e "White Party 2013"
Megjithëse shumë shkurt, në një pjesë filmi, këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti, thuhet se e kaloi me sukses këtë provë kinematografike. Por, mësojmë se artistja do të ketë mundësi që të debutojë këngën e saj, që ëndërron tregun amerikan në një ngjarje të njohur, që do të mbahet nga 29 marsi e deri më 1 prill në Palm Springs, në Kaliforni. Kjo ngjarje e madhe quhet " White Party 2013". Duke ditur se është prezantimi i saj i parë më i plotë për sa i përket karrierës së saj për tregun e huaj, urojmë që të pritet shumë mirë përkrah shumë emrave të njohur të muzikës
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D