Kryesore » 2014 » Janar » 10 » Shakira: Rihanna është femra më seksipile në botë
1:10 PM
Shakira: Rihanna është femra më seksipile në botë
Lidhur me bashkëpunimin në këngën e re ''Can't rembember to forget you'', Shakira për kolegen e vet Rihanna ka thënë vetëm fjalë mirënjohëse duke shtuar se bukuroshja nga Barbadosi është femra më seksipile në botë. Këngëtarja kolumbiane ka qenë më se e kënaqur me bashkëpunimin me Rihannan e cila e kishte mësuar edhe me disa lëvizje vallëzuese seksi.''Ajo është femra më seksipile në planetë. Kemi qenë shumë afër njëra tjetrës. Ajo është mësuese e mrekullueshme.Ylli i njohur latin në Twiterin e vet e ka vënë posterin që paralajmëron daljen e këtij dueti më 13 janar kur Shakira do të këndojë më Rihannan.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D