Kryesore » 2013 » Janar » 8 » Kengetarja bullgare Galena, vjedh kengen e Nora Istrefit “E Di” (+VIDEO)
5:25 PM
Kengetarja bullgare Galena, vjedh kengen e Nora Istrefit “E Di” (+VIDEO)
Hiti i fundit "Pak li” i kengetares se njohur bullgare, Galena, eshte kopjim i kenges se Nora Istrefit me titull "E Di”.Nora ka lancuar videoklipin e kenges "E Di” ne tetor te vitit 2006 dhe eshte pjese e albumit te saj "Opium”, me muzike te Artan Kastratit dhe tekst te Bekes.Nuk dime nese eshte vjedhur apo eshte shitur, por kenga eshte riaranzhuar dhe publikuar ne dhjetor te vitit 2012 nga kengetarja bullgare, ndersa ka arritur popullaritet ne Youtube, duke arritur tani afer shifres prej 1 milion klikimeve. Duket sikur videoja eshte duke u promovuar nga kompania shqiptare OnAirMusic e cila ka filluar te operoje edhe ne Bullgari.Ndryshe, Nora sapo ka lancuar videoklipin e saj me te ri "Big Love” ne bashkepunim me Vig Poppen e KAOS-it. Kenga eshte e realizuar nga Flori Mumajesi dhe eshte promovuar gjate programeve festive te Vitit te Ri. Eshte pelqyer nga fansat ndersa tani vjen edhe si videoklip.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D