Kryesore » 2013 » Nëntor » 29 » Dafina Zeqiri, nudo kuqezi për 101 vjetorin e Pavarësisë
11:40 AM
Dafina Zeqiri, nudo kuqezi për 101 vjetorin e Pavarësisë
Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, është përkujdesur që të urojë 101 vjetorin e pavarësisë  në një mënyrë origjinale.Krijuesja e hitit "Hajde ma knej” ka shfrytëzuar rrjetin social Instagram për të publikuar fotografitë që ajo së fundmi i ka realizuar me top fotografin shqiptar, Fadil Berisha.
"Urime 28 nëntori! Urime ditën e pavarësisë së Shqipërisë”, ka shkruar Dafina në Instagram, duke bashkëngjitur fotografinë më poshtë.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D