Kryesore » 2014 » Shkurt » 2 » Ledri '1 problem' më shumë se Jay-Z (+VIDEO)
10:56 AM
Ledri '1 problem' më shumë se Jay-Z (+VIDEO)
Nuk janë vetëm fansat e tij ata që iu gëzuan rikthimit të tij në skenën e repit shqiptar,por për rikthimin e Ledri Vulës si duket të kënaqur janë edhe disa nga fytyra tona publike, të paktën kështu po shprehen disa nga ata në rrjetet sociale vetëm pak minuta pas publikimit të këngës, e cila po vazhdon të vizitohet furishëm në "Youtube”Titulli i këngës "100 probleme” të dërgon te kënga "99 problems” e reperit amerikan Jay Z, që për reperin shqiptar mund të ketë qenë inspirim, por jo edhe kënga e cila flet për rikthimin e reperit, dhe vendin e tij në skenën e repit shqiptar.Edhe më të veçantë këtë kthim të befasishëm që për shumë kë mund të ketë qenë i pabesueshëm e bënë edhe pjesëmarrja në video e modeles shqiptare Angela Martini, me të cilën sipas thashethemeve që po qarkullojnë Ledri është në lidhje dashurie.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D