Kryesore » 2012 » Dhjetor » 7 » Shpati, këngë për Adelinën
11:05 PM
Shpati, këngë për Adelinën
Pas një pauze në publikimin e materialeve të reja muzikore, Shpat Kasapi, rikthehet me videoklipin e këngës "Adelina''. Videoklipi i ri është realizuar nga ProVideo, aranzhimi i këngës nga Alfred Sula, ndërsa producent ekzekutiv është vetë Kasapi.Publikimi i këngës "Adelina", pason një agjendë të ngjeshur me koncerte, që e ka përcjellë këngëtarin nga Maqedonia gjatë muajit nëntor . .Publikimi i këngës "Adelina", pason një agjendë të ngjeshur me koncerte, që e ka përcjellë këngëtarin nga Maqedonia gjatë muajit nëntor .
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D