Kryesore » 2012 » Dhjetor » 7 » Bush afër vdekjes?
3:06 PM
Bush afër vdekjes?
Ish-presidenti amerikan George H.W. Bush (i vjetri) raportohet se i ka ditët e numëruara.Sipas një raporti të ri nga revista amerikane Globe, 88-vjeçari ka kërkuar nga spitali ku ka qenë shtruar t’i lejohet të shkojë të vdesë në shtëpi."Shëndeti i ish-komandantit të përgjithshëm është i rëndë. Ai i ka lënë kërkesat e tij për pas vdekjes për djalin e tij, ish-presidentin George W. (i riu), dhe bashkëshorten e tij Laura”, ka thënë burimi për revistën amerikane. 
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/2

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D