Kryesore » 2012 » Dhjetor » 7 » Messi dhe Bryant, reklamë për Turkish Airlines (+VIDEO)
4:26 AM
Messi dhe Bryant, reklamë për Turkish Airlines (+VIDEO)
Kompania e njohur turke e fluturimeve ajrore Turkish Airlines ka krijuar një reklamë me dy yje botërore të sportit. Lionel Messi, futbollisti tre herë më i mirë i botës dhe fituesi i Këpucës së Artë, dhe basketbollisti tashmë legjendar i Los Angeles Lakers, Kobe Bryant paraqiten në reklamën e kompanisë turke. Nuk dihet se sa kanë përfituar këta dy sportistë për këtë spot publicitar, por sigurisht se bëhet fjalë për pagesa të majme.  . Këpucës së Artë, dhe basketbollisti tashmë legjendar i Los Angeles Lakers, Kobe Bryant paraqiten në reklamën e kompanisë turke. Nuk dihet se sa kanë përfituar këta dy sportistë për këtë spot publicitar, por sigurisht se bëhet fjalë për pagesa të majme.  .
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D