Kryesore » 2012 » Dhjetor » 7 » Anxhela Martini: Kam patur shume te dashur, dhe cdo njerin prej tyre e kam…
5:24 PM
Anxhela Martini: Kam patur shume te dashur, dhe cdo njerin prej tyre e kam…
Anxhela Martini jep keshilla dashurie per te lenduarat nga…dashuria.Supermodelja seksi Anxhela Martini, ka debutuar si kolumniste me nje artikull ne edicionin festiv te revistes "Elegance”. Artikulli titullohet "Dashuro sikur nuk je lenduar asnjehere” ku modelja jep keshilla inkurajuese per femrat e lenduara ne dashuri duke dhene kendveshtrimin e vet personal lidhur me kete teme te ndjeshme."Nese je e frikesuar nga dashuria, atehere dashuria do te frikesohet nga ty. Prandaj, dashuroni sikurse nuk jeni lenduar asnjehere. Kthejeni dhimbjen ne nje eksperience pozitive. Mos e humbisni pasionin vetem sepse jeni lenduar ne te kaluaren…”, eshte nje fragment nga artikulli i saj, ndersa ajo, duke u bazuar ne eksperiencen e saj me meshkuj, ka shtjelluar me tutje teorine e saj e te dashuruarit me nje qasje optimiste.Angela ne kete artikull paraqitet nga afer dhe intime. Ajo pranon se ka pasur shume te dashur dhe ka qene e dashuruar me cdo njerin prej tyre. Prandaj, vajza mos ngurroni, cdo gje qe keni deshiruar te dini per raportin me meshkuj, mund ta mesoni nga Angela Martini. 
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D