Kryesore » 2012 » Dhjetor » 7 » Cili kenaq babain, por edhe vjehrrin, e quan te birin me dy emra.
11:11 PM
Cili kenaq babain, por edhe vjehrrin, e quan te birin me dy emra.
Pas dy muajsh Cili do te sjelle ne drite djalin e saj i cili do te kete dy emra.Ne nje interviste LIVE, Cili ka treguar se se shpejti ajo do te sjelle ne drite djalin e saj te pare, frut i dashurise se saj me latino amerikanin me emrin Tomaso. Shkurti mesohet se do te jete muaji kur Cili do te mbaje ne duar te voglin e saj, per te cilin tashme duket se jane bere te gjitha pregatitjet, duke filluar qe nga detajet me te vogla e deri ke dhoma e gjumit. Gjithsesi, deri ketu nuk ka ndonje gje interesante. Cila nene nuk u gezua me sjelljen ne jete te femijes, por ke Cili pervec lindjes se djalit, lajm perben edhe emri te cilin cifti i ri ka vendosur qe t'i vere femijes se ardhshem. Ne kete rast Cili eshte treguar, pervec te tjerave, edhe nje diplomate e zonja. Me kete rast, ajo ka vendosur qe te respektoje, por edhe t'i beje qefin dhe te gezoje si te atin, po ashtu edhe vjehhrin e saj. Djali i Cilit do te kete dy emra: Ferdinando dhe Krist. Njeri prej emrave ishte deshire e te atit, Ferdinando, ndersa emri tjeter eshte deshire e babait te Tomasos. Dhe ne nuk na mbetet tjeter vecse t'i urojme Cilit nje shtatezani te mbare dhe nje lindje te lehte.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 0.0/0

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D