Kryesore » 2012 » Dhjetor » 7 » Linda planifikon ta bëjë dasmën në jaht, në Xhamajka
3:47 PM
Linda planifikon ta bëjë dasmën në jaht, në Xhamajka
Ka orë që ka aderuar në vendin që e deshi aq shumë. Por, përkundër kësaj këngëtarja Linda Halimi ka nis të ndjej mall për vendlindjen e saj.I ka ndodhur edhe më herët të largohet nga Kosova, por gjithnjë është kthyer prej nga është nisur. E tani, gjërat kanë ndryshuar.
"Do të jetë vizitë pune por edhe jetese. Tani do të jetoj në Amerikë, bashkë me bashkëshortin tim!”, kështu thekson mes tjerash gjatë një interviste për "Tribuna Shqiptare” këngëtarja Linda Halimi.E pyetur për dasmën, Linda ka thënë se ajo dhe Big D. planifikojnë ta martohen në një jaht në Xhamajka."Në ishull do të jetë. Planet i kemi filluar… jemi duke kontaktuar pronarë që japin me qira jaht e ishalla hajër. Ende nuk e kemi përcaktuar tërësisht, por dua që të jetë dita më e veçantë e jetës sime. Ëndërr e çdo femre”, ka thënë Linda.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 5.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D