Kryesore » 2012 » Dhjetor » 7 » Rihanna do fëmijë me Chris Brown
4:23 AM
Rihanna do fëmijë me Chris Brown
Rihanna dhe Chris Brown jo vetëm që janë rikthyer bashkë, por po mendojnë për një fëmijë. Sipas revistës ‘Closer’, këngëtarja nga Barbados ka kërkuar një pushim për të nisur familje me të dashurin e saj. 
"Rihanna kërkon një pushim nga shefat e kompanisë, por axhenda e saj është shumë e ngjeshur deri në vitin 2014”, tha një burim për ‘Closer’.24-vjeçarja dhe Chris Brown kanë qenë të pandashëm në javët e fundit, tre vite pasi u ndanë për shkak të dhunës që ushtroi këngëtari ndaj yllit të muzikës.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D