Kryesore » 2012 » Dhjetor » 7 » Schwarzenegger kthehet serish “Terminator”
2:59 PM
Schwarzenegger kthehet serish “Terminator”
Sipas ‘The Sun’, aktori i famshem i filmave aksion ka nenshkruar nje kontrate edhe per dy filma te tjere "Terminator”.Arnold Schwarzenegger eshte rikthyer fuqishem ne karrieren kinematografike. Sipas ‘The Sun’, aktori i famshem i filmave aksion ka nenshkruar nje kontrate edhe per dy filma te tjere "Terminator”, personazhin me ane te te cilit u be i famshem ne te gjithe boten.65-vjeçari ka interpretuar ne tre filmat e pare te sages (1984, 1991 dhe 2003), por u detyrua te terhiqej nga filmi i katert (Terminator Salvation) sepse kishte detyren e guvernatorit te Kalifornise.Vitin e kaluar ai e la kete detyre dhe duket se po rekuperon kohen e humbur tashme. Viti 2013 do te jete i mbushur me plot 6 filma te Schwarzenegger, duke perfshire pjesen e dyte te filmit "Binjaket”.Perveç Terminatorit, Schwarzenegger do i rikthehet nje tjeter personazhi te famshem te tij: Konan Barbarit. topchannel.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D