Kryesore » 2012 » Dhjetor » 12
Ledina Çelo rikthehet ketë fundvit në muzikë krejt ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim vitet e fundit. Me një këngë të kompozuar nga Dren Abazi, i cili shfaqet edhe në klip, Ledina i rikthehet tregut muzikor me një këngë mjaft interesante dhe shumë në formë. Kënga është prezantuar sot dhe mban titullin "Me ndez”.Ledina Çelo rikthehet ketë fundvit në muzikë krejt ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim vitet e fundit. Me një këngë të kompozuar nga ... Lexo më shumë »
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2012-12-12

Se te dashuruarit e kane mendjen ne qiell dhe ngaterrohen shpejte, deshmon edhe kjo foto e ciftit te bukur Arjon Muca dhe Viola Spiro. Duket sikur Arjoni po zgjatej te merrte goten me pije, dhe i ngeli dora ne kofshen e Violes. Disi edhe Viola u ngaterrua dhe ia ktheu Arjonit ne te njejten menyre. Por, nje moment, cfare nuk shkon me veshjen e Arjonit? Si duket edhe kepucet i paskan nderruar. Eh, rinia e sodit!
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2012-12-12

Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D
/head>