Kryesore » 2012 » Dhjetor » 12 » Rikthehet Ledina Çelo me një këngë të Dren Abazit (+VIDEO)
0:18 AM
Rikthehet Ledina Çelo me një këngë të Dren Abazit (+VIDEO)
Ledina Çelo rikthehet ketë fundvit në muzikë krejt ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim vitet e fundit. Me një këngë të kompozuar nga Dren Abazi, i cili shfaqet edhe në klip, Ledina i rikthehet tregut muzikor me një këngë mjaft interesante dhe shumë në formë. Kënga është prezantuar sot dhe mban titullin "Me ndez”.Ledina Çelo rikthehet ketë fundvit në muzikë krejt ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim vitet e fundit. Me një këngë të kompozuar nga Dren Abazi, i cili shfaqet edhe në klip, Ledina i rikthehet tregut muzikor me një këngë mjaft interesante dhe shumë në formë. Kënga është prezantuar sot dhe mban titullin "Me ndez”.

Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D