Kryesore » 2012 » Dhjetor » 12 » Arjoni dhe Viola, te dashuruar dhe pa mendje…
0:03 AM
Arjoni dhe Viola, te dashuruar dhe pa mendje…
Se te dashuruarit e kane mendjen ne qiell dhe ngaterrohen shpejte, deshmon edhe kjo foto e ciftit te bukur Arjon Muca dhe Viola Spiro. Duket sikur Arjoni po zgjatej te merrte goten me pije, dhe i ngeli dora ne kofshen e Violes. Disi edhe Viola u ngaterrua dhe ia ktheu Arjonit ne te njejten menyre. Por, nje moment, cfare nuk shkon me veshjen e Arjonit? Si duket edhe kepucet i paskan nderruar. Eh, rinia e sodit!
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D