Kryesore » 2012 » Dhjetor » 11
Ndoshta Diana Avdiu këto ditë po merr vëmendjen më të madhe të të gjithë shqiptarëve, pasi ajo përfaqëson në spektaklin e bukurisë ‘Miss Universe”, vendin tonë , Kosovën.E ndërsa vajza e bukur ndodhet në Amerikë në provat gjenerale para natën finale, ne mësojmë se asaj i është dashur që të rregullohet e të jetë në formë të mirë në Qendrën e Dobësimit ‘Shkenda Dubova’.Sic e shihni në këto foto të realizuar po në këtë qendër disa javë më parë, ku duket misi së ... Lexo më shumë »
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2012-12-11

Tashmë burri i shtëpisë është kthyer, e duket se të gjithë dhimbjen që ka kaluar do ta hedhë pas. Ka jetuar mes skenarësh të thurur për të mbrojtur fëmijët, ashtu sikurse "La vita e bella” e Benigni-t, ka jetuar mes njerëzish që deri sa i shoqi ishte në krye të qeverisë, i flisnin gjithë dashuri, e më pas, kur i ndodhi e keqja i kthyen shpinën, një pjesë të jetës gjatë këtyre dy viteve të fundit e ka kaluar në "qiell” mes Prishtinës dhe Hagës… Anit ... Lexo më shumë »
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2012-12-11

Pas kuintave nga spektakli 14 javor "100 Vjet Muzike” qe po transmetohet nga Televizioni Klan, Flori Mumajesi se bashku me dy shoqet e ngushta Elvana Gjata dhe Besa Kokedhima qe duken si dy "Borebardha” te bukura me veshjet e tyre bardh si bora. Edhe Aurela ishte diku aty por iku se do beheshin tri borebardha.Pas kuintave nga spektakli 14 javor "100 Vjet Muzike” qe po transmetohet nga Televizioni Klan, Flori Mumajesi se bashku me dy shoqe ... Lexo më shumë »
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2012-12-11

Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D
/head>