Kryesore » 2012 » Dhjetor » 11 » Flori, zoteriu me dy Borebardha
11:16 PM
Flori, zoteriu me dy Borebardha
Pas kuintave nga spektakli 14 javor "100 Vjet Muzike” qe po transmetohet nga Televizioni Klan, Flori Mumajesi se bashku me dy shoqet e ngushta Elvana Gjata dhe Besa Kokedhima qe duken si dy "Borebardha” te bukura me veshjet e tyre bardh si bora. Edhe Aurela ishte diku aty por iku se do beheshin tri borebardha.Pas kuintave nga spektakli 14 javor "100 Vjet Muzike” qe po transmetohet nga Televizioni Klan, Flori Mumajesi se bashku me dy shoqet e ngushta Elvana Gjata dhe Besa Kokedhima qe duken si dy "Borebardha” te bukura me veshjet e tyre bardh si bora. Edhe Aurela ishte diku aty por iku se do beheshin tri borebardha.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 5.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D