Kryesore » 2012 » Dhjetor » 11 » Ja ku e rregulloi trupin Miss Diana Avdiu
11:27 PM
Ja ku e rregulloi trupin Miss Diana Avdiu
Ndoshta Diana Avdiu këto ditë po merr vëmendjen më të madhe të të gjithë shqiptarëve, pasi ajo përfaqëson në spektaklin e bukurisë ‘Miss Universe”, vendin tonë , Kosovën.E ndërsa vajza e bukur ndodhet në Amerikë në provat gjenerale para natën finale, ne mësojmë se asaj i është dashur që të rregullohet e të jetë në formë të mirë në Qendrën e Dobësimit ‘Shkenda Dubova’.Sic e shihni në këto foto të realizuar po në këtë qendër disa javë më parë, ku duket misi së bashku me pronaren Shkenden, ku aty bukuroshja i është nënshtruar disa seancave të sofistikuara për të qenë "ok” për sfidën e konkursit botëror.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D