Kryesore » 2012 » Dhjetor » 14 » Zeshkane misterioze për Tom Cruise
1:53 PM
Zeshkane misterioze për Tom Cruise
Tom Cruise duket se është i gatshëm të lëshohet në romancë të re, pasi pas premierës së filmit "Jack Reacher" në Stokholmu, është parë në shoqëri të një zeshkaneje të panjohur.Tom Cruise duket se është i gatshëm të lëshohet në romancë të re, pasi pas premierës së filmit "Jack Reacher" në Stokholmu, është parë në shoqëri të një zeshkaneje të panjohur.Aktori 50-vjeç, së pari ishte në premierë me kolegën Rossamund Pike dhe pastaj kishte shkuar në aheng me këtë zeshkane atraktive. Buzëqeshja në fytyrën e Tom-it, fliste më shumë se sa fjalët derisa argëtohej me këtë bukuroshe dhe në fund janë larguar bashkë me veturë.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D