Kryesore » 2012 » Dhjetor » 13 » Zaira Nara, modelja që ka magjepsur Diego Forlan (+FOTO)
3:27 PM
Zaira Nara, modelja që ka magjepsur Diego Forlan (+FOTO)
Zaira Nara me trupin e saj shpërthyes, ka arritur të zbukurojë ballinat e shumë revistave të modës dhe ato për meshkuj.Trupit të saj nuk ka mundur t’i bëjë ballë as futbollisti i njohur Diego Forlan, i cili ishte magjepsur me bukurinë e saj. Zaira Nara me trupin e saj shpërthyes, ka arritur të zbukurojë ballinat e shumë revistave të modës dhe ato për meshkuj.Trupit të saj nuk ka mundur t’i bëjë ballë as futbollisti i njohur Diego Forlan, i cili ishte magjepsur me bukurinë e saj. Zaira Nara me trupin e saj shpërthyes, ka arritur të zbukurojë ballinat e shumë revistave të modës dhe ato për meshkuj.


 


Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D