Kryesore » 2012 » Dhjetor » 13 » Vesa fejohet në Paris
3:10 PM
Vesa fejohet në Paris
Çifti i përfolur i estradës shqiptare, Vesa Luma dhe Gerald Xhari (Big Basta), ashtu siç kanë mbajtur të fshehur për disa muaj lidhjen e tyre, kanë bërë një fejesë të veçantë, larg vëmendjes së mediave.
 Ata kanë udhëtuar në "kryeqytetin e dashurisë”, Paris, për të zyrtarizuar lidhjen e tyre, duke shkëmbyer unazat në Kullën e Ajfelit, më datën e e veçantë 12.12.2012 , saktësisht në ora 12:00.Nëpërmjet rrjeteve sociale, Vesa ka bërë të ditur se ky ka qenë ”momenti më i lumtur në jetë’, ndërsa të dashurin e saj e ka vlerësuar si ”njeriun më special në të gjithë universin”,Tutje, Vesa ka uruar që edhe vajzat e tjera të përjetojnë lumturinë e saj, duke shkruar: "Shpresoj që të gjitha vajzat të kenë fatin e mirë të kenë në krah një mashkull perfekt, që të bën të ndihesh femra më speciale në botë!”

Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 5.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D