Kryesore » 2012 » Dhjetor » 14 » Ulpiana, tani modele
3:14 PM
Ulpiana, tani modele
Ulpiana Lama, e cila ka disa vite që njihet si personazh televiziv, ka provuar edhe fotomodelimin.Ajo shfaqet si imazh i linjës së re të veshjeve "Aphrodite Couture”, dizajnuar nga Afërdita Paqarada.Lama njihet edhe si sociologe e politologe, përveç eksperiencave të saj si gazetare, redaktore e producente programesh. Ajo një kohë ka qenë edhe zëdhënëse dhe këshilltare politike e ish-kryeministrit Agim Çeku. Së fundmi, Lama është përzgjedhur si fytyra e "Pasdite në Top Channel”, pas një eksperience që pati sezonin e shkuar si opinioniste në emisionin e së dielës me Alban Dudushin.Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.5/2

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D