Kryesore » 2012 » Dhjetor » 13 » Stupcat ndërpresin xhirimet e “Egjelit”
4:52 PM
Stupcat ndërpresin xhirimet e “Egjelit”
Stupcat kanë ndërprerë xhirimet e serialit të tyre për shkak të një aksidenti që i ka ndodhur Osmanit.
Aktorët së fundi e kanë shndërruar në serial filmin komik të famshëm "Egjeli”, dhe pasi kanë përfunduar disa episode, tash më shumë se dy javë ata i kanë ndërprerë xhirimet sepse Osmani ka lënduar këmbën.
Kjo ka detyruar të gjithë stafin punues të ndërpresë punën derisa aktorit t’i përmirësohet gjendja.Komedianët më të njohur në vendin tonë po shijojnë një sukses të madh me serialin "Egjeli”, dhe këto ditë pritet të fillojnë përsëri xhirimet e serialit.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D