Kryesore » 2012 » Dhjetor » 28 » Skandali i radhes se Britney, femijet i ka me kunatin…
3:44 PM
Skandali i radhes se Britney, femijet i ka me kunatin…
Kur dukej se kishte lene pas skandalet e i ishte rikthyer normalitetit ne karrieren e saj muzikore, fundi i vitit 2012, qe e shpalli si kengetaren me arketimet me te medha, e gjen Britney Spears ne vorbullen e nje tjeter skandali.Skandali lidhet me te shkuaren e kengetares, me martesen 3-vjeçare te deshtuar me Kevin Federline. Eshte vellai i reperit amerikan, Christopher ai qe leshon bomben: Jam une babai i dy femijeve te saj, jo Kevin.
Christopher ka ngritur nje padi kundrejt kengetares ku pervecse pretendon se eshte ai babai biologjik i dy femijeve te saj, pretendon edhe se kengetarja, "ne ditet e veshtira financiare” i ka vjedhur karten e kreditit. Ai thote se nuk kishte treguar deri me tani per "hater” te te vellait.Padia eshte regjistruar ne gjykate tashme dhe pritet nga kjo e fundit zbardhja e se vertetes per atesine e Sean Preston dhe Jayden James, dy femijet qe deri me sot te gjithe kishin bindjen se ishin produkt i marteses 3-vjeçare te Briteny-t me Kevin Federline.Perfaqesues si te Britney Spears ashtu edhe te Kevin Federline nuk kane reaguar ende per pretendimet e Christopher.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D