Kryesore » 2012 » Dhjetor » 3 » Shqiptari në reklamën e G Star
4:54 PM
Shqiptari në reklamën e G Star
Kompania e njohur e modës, "G Star", ka përzgjedhur modelin shqiptar, Edison Kelmendim për të promovuar veshjet e tyre për edicionin e ri.Shqiptari, i cili jeton në Zvicër, po korr shumë sukses në fushën e modelimit. Ai së fundmi ka nënshkruar kontratë me kompaninë e veshjeve ‘G Star’, për të qenë fytyra reklamuese e koleksionit më të ri.Edinson Kelmendi është pjesëtar I kompanisë "Scout Model Agency”, dhe ka sfiluar për shumë shtëpi prestigjioze të modës si "Versace", GUESS”, "Gassmann”, "La biostethiqua” dhe "Talamonti show”. 
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D