Kryesore » 2012 » Dhjetor » 14 » Rita Ora personazh edhe në "The Sims 3 Seasons"
2:55 PM
Rita Ora personazh edhe në "The Sims 3 Seasons"
Rita Ora është shndërruar në personazh në një nga lojërat më të njohura kompjuterike "The Sims 3 Seasons”"The Sims” është një lojë kompjuterike dhe digjitale dhe është një ndër lojërat më të njohura në botë.Të gjithë ata dashamirës të lojës, tash mund të kenë edhe këngëtaren kosovare si pjesë e personazheve të tyre në "TheSims”, për të cilët, siç është loja, duhen të kujdesen, t’i ushqejnë dhe të jetojnë me ta.Rita është shfaqur shumë e magjepsur që është pjesë e kësaj loje atraktive, dhe po ndihet shumë krenare të jetë pjesë e tyre.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D