Kryesore » 2012 » Dhjetor » 3 » Rita Ora, përfundimisht ndahet nga Rob Kardashian
4:49 PM
Rita Ora, përfundimisht ndahet nga Rob Kardashian
Duket se Kris Humphries nuk është i vetmi që duket se e ka pasur të vështirë për të qëndruar me një Kardashian. Tashmë duket se edhe Rita Ora e Rob Kardashian janë ndarë. Çifti flitet se i ka dhënë fund marrëdhënies së tyre javën e kaluar, pasi u përpoqën më kot për të manovruar agjendën e angazhimeve.Tashmë, Rob është fshirë prej ndjekësve të këngëtares e gjithashtu ka zhdukur të gjithë mesazhet e fotot në "Instigram”, në lidhje me ish-të dashurën e tij. "Ai është tepër i mërzitur” ka treguar një burim dhe shtoi "Ata e pëlqejnë vërtet njëri-tjetrin, por me atë që jeton në Los Angeles dhe Ritën që jeton në Londër është bërë e pamundur të kenë një marrëdhënie. Tani, Rob ka fshirë gjithçka në Twitter që i kujton atij Ritën".Kim, e motra e njohur e Robit nuk duhet të jetë edhe aq shumë e mërzitur për këtë ndarje, pasi gjithmonë ajo ka menduar se femra që meritonte i vëllai të kishte përkrah në jetën e tij ishte një armene, ose një persiane...jo shqiptare.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 5.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D