Kryesore » 2012 » Dhjetor » 3 » "Rita Ora më tradhtoi me 20 meshkuj" (+FOTO)
9:04 PM
"Rita Ora më tradhtoi me 20 meshkuj" (+FOTO)
Një prej lajmeve kryesore të ditës së sotme, në botën e show bizzit ndërkombëtarë, ishte lajmi se Rita Ora u nda me të dashurinë e saj, Rob Kardashian. Ndonëse nuk pati ndonjë deklaratë zyrtare për një ndarje të tyre, dolën disa fakte të cilat tregojnë se këto thashetheme në fakt janë të vërteta.Fillimisht, Rob e fshiu Ritën nga Twitter, pastaj nuk ia uroi ditëlindjen.Por një postim i vetëm pak minutave më parë i Robit, i jep vule të gjitha supozimeve. Rob e fshiu Ritën nga Twitter, pastaj nuk ia uroi ditëlindjen.Por një postim i vetëm pak minutave më parë i Robit, i jep vule të gjitha supozimeve. Rob e fshiu Ritën nga Twitter, pastaj nuk ia uroi ditëlindjen.Por një postim i vetëm pak minutave më parë i Robit, i jep vule të gjitha supozimeve.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D