Kryesore » 2012 » Dhjetor » 4 » Rita Ora: Ja pse u ndava nga Rob Kardashian
9:35 PM
Rita Ora: Ja pse u ndava nga Rob Kardashian
"Nuk funksionoi sepse unë nuk isha asnjëherë e disponueshme.” Kështu e ka shpjeguar, Rita Ora ndarjen nga i dashuri i saj, Rob Kardashian.Rita ka qenë shumë e sulmuar nga titujt e kësaj jave, për shkak të disa rrjeshtave, që tashmë ish i dashuri i saj, Rob kishte postuar në Twitter.Por, në një intervistë për revistën Glamour UK, Rita shpjegon arsyet e vërteta të ndarjes. Duke këmbëngulur se ajo dhe ylli i Reallity Show kanë mbetur miq të mirë. 22-vjeçarja shqiptare fajëson punën e saj si shkaktare të ndarjes."Ne ishim të afërt për një kohë, por nuk funksionoi, pasi unë nuk isha asnjëherë e disponueshme. Unë isha si një fatazmë. Isha mjaft e mërzitur me veten, ndaj mendova që do të ishte më mirë që të mbeteshim vetëm miq, sidomos në këtë moment të karrierës time.”- është shprehur Rita.Rita Ora ka pranuar gjithashtu për Glamour UK se, pavarësisht se ka patur disa njohje me personazhe të njohur ende nuk e ka provuar ndjenjën e fortë të dashurisë.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D