Kryesore » 2012 » Dhjetor » 19 » Rihanna ndahet serish. Arsyeja…? xhelozia
4:16 PM
Rihanna ndahet serish. Arsyeja…? xhelozia
Rihanna ka lene te kuptohet se eshte ndare serish nga Chris Brown, disa muaj pasi u pajtuan edhe pse kengetari eshte ne liri me kusht per rrahjen e saj ne vitin 2009.Ne Instagram, 24-vjeçarja postoi te marten nje mesazh qe konfirmon se çifti eshte ndare."Te jesh beqare ta shpif. E vetmja gje qe me ka mbetur te bej eshte te bej ate qe dua”, shkroi Rihanna.Fundi i marredhenies erdhi pasi Chris Brown eshte pare duke festuar ne shoqerine e disa vajzave ne Paris gjate turit te tij dhe duke ngrene me ish te dashuren Karrueche Tran ne Dubai.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D