Kryesore » 2012 » Nëntor » 23 » “Nëse fiton Barca shërblej me seks cilindo nga ekipi”
2:25 PM
“Nëse fiton Barca shërblej me seks cilindo nga ekipi”
Aktorja pornografike, Janeira Ventura, e cila është fanse e flaktë Barcelonës, ka premtuar një natë seks për një tifoz të skuadrës spanjolle, nëse ajo do të shpallet kampione e Spanjës."Nëse këtë vit do të fitojmë Ligën, premtoj një natë pasionit me çdo anëtar apo përkrahës që guxon. Si do ta bëjmë të mundur këtë? Është fare e lehtë! Me kartën e anëtarësisë së klubit, apo ndonjë foto, ose biletë”,ka thënë Janeira,.Më tej ajo ka spjeguar edhe arsyen përse është tifoze aq e flaktë e Barçës: "Më mrekullon i gjithë ekipi, me stilin e lojës, por më pëlqejnë edhe shumë prej lojtarëve…Cilët janë më tepër seksi? Mesi, Ksavi e Puyol!”, ka përfunduar aktorja.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D