Kryesore » 2012 » Dhjetor » 3 » Luana sërish në krahët e Adrian Gaxhës!
9:22 PM
Luana sërish në krahët e Adrian Gaxhës!
Moderatorja e njohur Luana Vjollca duket se është rikthyer sërish në krahët e këngëtarit, Adrian Gaxha.
Siç shihet edhe nga kjo foto, publikuar në Instagram nga Luana, dyshja duket se është duke e shijuar shumë momentin.Nga ana tjetër, Adrian Gaxha është duke shijuar në maksimum suksesin e këngës "Ngjyra e Kuqe”, e cila mendohet se është një dedikim për Luanën. Ndoshta suksesi e kësaj kënge ka bërë që Luana dhe Adriani të rishohin edhe njëherë në sy njërit- tjetrin.Në një intervistë gjatë muajit tetor për suplementin Panorama Plus, Adrian Gaxha as kishte pohuar dhe as mohuar për një ndarje të tij me Luanën, megjithëse mediat e kishin bërë fakt të kryer ndarjen.Gjatë kësaj intervistë, ndërsa Adriani fliste për këngën "Ngjyra e Kuqe”, pati thënë se Luana ishte një inspirim i bukur.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D