Kryesore » 2012 » Dhjetor » 13 » Leonora, ”një uragan” me Sinanin
4:48 PM
Leonora, ”një uragan” me Sinanin
Këngëtarja Leonora Jakupi, pasi ka kaluar një periudhë kohore duke u përkujdesur për gjyshin e saj të sëmurë, u është rikthyer angazhimeve me koncerte dhe projekte të reja muzikore. Ajo ka përfunduar duetin me Sinan Vllasaliun, titulluar ”Një uragan”, pjesë e albumit ”Tatuazh”, që së shpejti do të hidhet në treg."Ideja ishte e Sinanit dhe mëqe ai është një ndër këngëtarët tonë më të mirë, për të cilin gëzoj jashtëzakonisht respekt, më pëlqeu shumë propozimi, sa që nuk mund ta refuzoja”, ka deklaruar më herët Leonora, lidhur me këtë bashkëpunim."Një uragan” është baladë, me tekst të Avni Qailit dhe kompozim të Gabros, ndërsa këngëtarët janë duke shqyrtuar edhe mundësinë e realizimit të videoklipit të këngës.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D