Kryesore » 2012 » Dhjetor » 2 » Kjo femër është një makth për VIP-at amerikanë
4:49 PM
Kjo femër është një makth për VIP-at amerikanë
Sipas Jenna, ylli 23-vjeçar i NBA-së ka shpenzuar 20 mijë dollarë për shërbimet e saj. "Nuk është hera e parë që paguhem nga yjet e NBA-së, mund të bëj një skuadër të tërë me ta”, ka shkruar ajo në Twitter, duke paralajmëruar kështu telashe për disa nga yjet e NBA-së.Jenna Shea, një shoqëruese që shkon me klientë VIP në Shtetet e Bashkuara, është kthyer në një makth të vërtetë për këta të fundit. Pasi ka publikuar detaje të nxehta të Lil Wayne dhe disa personazheve të tjerë të njohur, biondja ka publikuar një detaj me yllin e ekipit të basketbollit Houston Rockets, James Harden. Sipas Jenna, ylli 23-vjeçar i NBA-së ka shpenzuar 20 mijë dollarë për shërbimet e saj. "Nuk është hera e parë që paguhem nga yjet e NBA-së, mund të bëj një skuadër të tërë me ta”, ka shkruar ajo në Twitter, duke paralajmëruar kështu telashe për disa nga yjet e NBA-së.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D