Kryesore » 2012 » Dhjetor » 6 » Jo të gjithë çmenden pas Kim Kardashian
6:58 PM
Jo të gjithë çmenden pas Kim Kardashian
 Edhe pse ajo është një yll i madh në Amerikë, popullariteti i saj është i diskutueshëm në Lindje.Ylli i reality show, Kim Kardashian, ka tërhequr në Kuvajt një masë të paparë të popullit! Që ta shohim për një çast, adhuruesit e kanë pritur me orë të tëra. Por, përveç adhuruesve, Kim ka tërhequr edhe protestuesit dhe policinë e cila ka tentuar t’i zmbrapsë.Rreth njëqind myslimanë kanë demonstruar kundër ardhjes së yllit amerikan në kryeqytet, sepse ata mendojnë se Kimi sjell me vetveten "reputacion të keq”, shkruan "Reauters”.
Kim së pari ka promovuar "shake” dhe pastaj u shfaq edhe në një hapje të dyqanit. Protestuesit nuk ishin të lumtur për këtë. Myslimanët e kanë quajtur 'artiste me reputacion të diskutueshëm', por kjo nuk i ka ndaluar adhuruesit e familjes së Kardashian, të cilët më pas sulmuan protestuesit në rrjetin social Twitter, duke u thënë 'që do të duhej të merreshin me gjëra më të rëndësishme, si zgjidhjen e çështjeve politike, ekonomike dhe sociale".
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D