Kryesore » 2012 » Dhjetor » 13 » Harron Ritën duke u argëtuar me striptizere (+FOTO)
4:45 PM
Harron Ritën duke u argëtuar me striptizere (+FOTO)
Rob Kardashian, ka zgjedhur një mënyrë për ta harruar historinë me Rita Orën, e atë duke u argëtuar në një klub nate në mesin e disa striptizereve.Rob, është parë në Las Vegas duke kaluar kohë me modelen e bukur, Yaris Sanchez dhe mikun e tij, DJ Prostyle.Në një fotografi,që vëllai i Kim Kardashiane ka publikuar në, Twitter, shihet duke e goditur një striptizere në të pasmet e saj ndërkaq, në duar mbanë një grumbull parash.Në një tjetër foto që ai e ka publikuar, shihet një striptizere ku besohet se Rob ka qenë duke e prekur në pjesët intime."Shoqe fleksibile”, ka qenë përshkrimi që ai i’a ka bërë kësaj fotografie.Menjëherë pas ndarjes me Ritën, Rob doli me deklarata fyese ndaj saj duke thënë se ajo e kishte tradhtuar me 20 meshkuj, gjatë kohës sa ishin bashkë. Por, si duket ai ka zgjedhur mënyra nga më të gabuarat për ta bërë Ritën xheloze e sidomos me këtë fundit në Las Vegas.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D