Kryesore » 2012 » Dhjetor » 1 » Gjyste Vulaj 7 muaj shtatzanë, me linja të përkryera
4:23 PM
Gjyste Vulaj 7 muaj shtatzanë, me linja të përkryera
Edhe pse vetëm edhe dy muaj e ndajnë nga lindja e fëmijës, Gjystja ka ruajtur vijën e trupit në nivelin më të mirë të mundshëm.Gjyste Vulaj edhe në muajin e shtatë të shtatzënisë duket në formë shumë të mirë trupore.Këngëtarja ka publikuar një foto-kolazh në rrjetin social "Facebook” ku tregon linjat e saj trupore në formë shumë të mirë. Edhe pse vetëm edhe dy muaj e ndajnë nga lindja e fëmijës, Gjystja ka ruajtur vijën e trupit në nivelin më të mirë të mundshëm. Gjyste Vulaj është tërhequr nga aktivitetet muzike për tashmë një kohë, pas mbetjes shtatzënë, por pritet të rikthehet në skenë me shumë projekte të reja menjëherë pas lindjes.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D