Kryesore » 2012 » Dhjetor » 20 » Flori pozon me veshje kombëtare
6:12 PM
Flori pozon me veshje kombëtare
Muzika që ai krijon për të tjerët, por edhe që këndon për vete, nuk është se lidhet shumë me muzikën popullore. Por, Flori Mumajesi së fundmi ka pozuar për një revistë shqiptare i veshur i tëri me veshje kombëtare.Në foton e postuar në Facebook Flori në brez mban një kobure, ndërsa mbi kokë ka plisin e bardhë, gjëra këto të cilat e sjellin shumë malësor.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D