Kryesore » 2012 » Dhjetor » 5 » Fanatizmi i Elvanës për jetën private
4:11 PM
Fanatizmi i Elvanës për jetën private
Këngëtarja e hitit "Gjaku im”, pas publikimit të kësaj kënge, sikur ka humbur. Por, jo, mësojmë se Elvana Gjata është duke e përfunduar albumin e saj, por edhe është kudo nëpër shumë koncerte, siç ishte hera e fundit në festën e 28 nëntorit në Prishtinë.Mirëpo, ajo e ruan me fanatizëm dhe ne nuk e dimë pse. Si duket, për të mos u përfolur nëse gjërat shkojnë ashtu si më parë, kur i referohet djalit të saj të zemrës.Por, një mohim te ky lloj fanatizmi nxjerr përfundimin se kjo nuk do të thotë që nuk e ka ndoshta një person zemre.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 5.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D