Kryesore » 2012 » Dhjetor » 6 » E gatshme për “Miss Universe 2012”
3:07 PM
E gatshme për “Miss Universe 2012”
Bukuroshja kosovare, Diana Avdiu, tashmë ka përfunduar përgatitjet për garën e më të bukurës së universit, "Miss Universe 2012”.Modelja, e cila u zgjodh të përfaqësojë Kosovën në spektaklin më të madh të bukurisë ka udhëtuar drejt Las Vegasit, ku më 19 dhjetor do të zhvillohet spektri i bukurës."Pas një qëndrimi disa ditësh në Amerikë, tani erdha këtu në Las Vegas për t’u përgatitur për spektaklin e madh ‘Miss Universe’ që do të mbahet më 19 dhjetor”."Provat fillestare i kemi bërë dhe tani çdo ditë po bëjmë përgatitje në mënyrë që në mbrëmjen e 19 dhjetorit të performojmë sa më bukur”, ka thënë ajo për "Zëri”.
Përveç Dianës në këtë garë bukurie do të jetë edhe bukuroshja tjetër shqiptare, Adrola Dushi, e cila përfaqëson Shqipërinë.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D