Kryesore » 2012 » Nëntor » 23 » Dafina Zeqiri zhvishet për 100 vjetor!
1:03 PM
Dafina Zeqiri zhvishet për 100 vjetor!
Eshtë njëra prej artisteve më interesante të viteve të fundit, dhe sigurisht gjithmonë përpiqet të surprizojë. Kësaj rradhe me ndihmën edhe të fotografit të njohur shqiptar, Fadi Berisha, Dafina Zeqiri është zhveshur plotësisht, duke mbuluar format e saj trupore me ngjyrat kuq e zi.Eshtë njëra prej artisteve më interesante të viteve të fundit, dhe sigurisht gjithmonë përpiqet të surprizojë. Kësaj rradhe me ndihmën edhe të fotografit të njohur shqiptar, Fadi Berisha, Dafina Zeqiri është zhveshur plotësisht, duke mbuluar format e saj trupore me ngjyrat kuq e zi.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 5.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D