Kryesore » 2012 » Dhjetor » 4 » Dafina Zeqiri kundër Rob Kardashian
3:43 AM
Dafina Zeqiri kundër Rob Kardashian
Lidhja e dashurisë mes Rita Orës dhe Rob Kardashian, edhe pse asnjëherë nuk është kofirmuar zyrtarisht, duket të ketë përfunduar.Ky i fundit, ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të akuzuar Ritën për tradhëti, duke shënuar mes tjerash:"Ajo më tradhtoi me rreth 20 meshkuj derisa ne ishin bashkë…”Pas kësaj, shqiptarët anëmbanë botës janë aktivizuar në rrjete sociale, duke i dalë në krahë këngëtares nga Kosova.Kësaj nisme i është përgjigjur edhe këngëtarja Dafina Zeqiri, e cila ka postuar ”cicërimën” të kthyer në trend në Twitter, "Mos u ngatërro me shqiptarët Rob”
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 2.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D