Kryesore » 2012 » Dhjetor » 28 » Dafina me shami ne koke per videon e re
4:32 PM
Dafina me shami ne koke per videon e re
Kjo foto qe shihni eshte marre nga xhirimet e videoklipit te ri te kengetares atraktive Dafina Zeqiri qe si duket pritet te dale shume shpejt. E veshur me te zeza, me ngjyren e saj te preferuar, por kete here me nje shami ne koke do te na vije Dafina me kengen qe do te jete nje stil rega, sic ka thene ajo kohe me pare.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 0.0/0

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D