Kryesore » 2012 » Dhjetor » 20 » Cristiano Ronaldo tradheton Irina-n me ....
4:04 PM
Cristiano Ronaldo tradheton Irina-n me ....
Nderkohe qe e dashura e tij Irina Shayk ka uruar festat me nje video, Cristiano-ja mendohet se e ka tradhetuar ate. Revista spanjolle "Cuore” tregon se ai ka rene pre e sharmit te Nicole Minetti-t. Ajo vazhdon me tej duke dhene edhe disa detaje per takimin e te dyve. Ky takim eshte bere ne nje hotel te njohur ne Madrid me 9 dhjetor. "Cifti” ka darkuar se bashku dhe CR7-ta ishte kthyer ne shtepine e tij ne te gdhire. Mbase ka perfituar qe e dashura e tij po shijonte rrezet e diellit ne Miami. 
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D