Kryesore » 2012 » Dhjetor » 3 » Bleona sqaron incidentin me Rita Oren
4:47 PM
Bleona sqaron incidentin me Rita Oren
Kengetarja shqiptare Bleona Qereti ka mohuar ne faqen e saj ne Facebook lajmin se ajo ka refuzuar nje dreke me kengetaren me origjine kosovare Rita Ora."Miq te dashur, po lexoj neper portale te ndryshme online nje lajm aspak te vertete, lidhur me refuzimin e nje ftese qe Rita Ora me paska bere mua per te drekuar.Nuk kam pasur asnje komunikim me Rita Oren dhe per pasoje, nuk ka pasur asnje ftese nga ana e saj dhe as nga une.
Nuk njihem personalisht me Riten,”- ka shkruar Qereti ne Facebook.Dy kengetaret kane qene pjese e koncertit te mbajtur me rastin e 100-vjetorit te Pavaresise ne sheshin "Nene Tereza”.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D