Kryesore » 2012 » Nëntor » 30 » Bleona Qereti ne faqen e njohur Imdb, edhe me foto nudo…
4:35 PM
Bleona Qereti ne faqen e njohur Imdb, edhe me foto nudo…
Kengetarja Bleona Qereti e cila synon karriere edhe ne kinematografi, tani dhe zyrtarisht eshte paraqitur si aktore ne faqen IMDb.com qe njihet si burimi me i njohur dhe me autoritativ ne bote per film, televizion dhe celebritete.Bleona eshte prezantuar ne kete faqe me nje biografi te shkurter dhe me nje set fotografik te perbere nga 32 imazhe impresionuese te saj, ne mesin e te cilave edhe disa nudo.Sic eshte shkruar me pare, angazhimi i saj i pare kinematografik e sjell ate ne rolin e Lunes ne serialin televiziv "True Justice” perkrah aktorit te njohur amerikan Steven Seagal. Seriali ne sezonin e dyte, ku luan Bleona, ka filluar transmetimet ne muajin nentor ne kanalin me pagese Reelz. vipat.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D