Kryesore » 2012 » Dhjetor » 27 » Argjentina Ramosaj, romancë me Granit Xhakën
8:39 PM
Argjentina Ramosaj, romancë me Granit Xhakën
Futbollisti i njohur Granit Xhaka, është duke qendruar këto ditë në Kosovë, ku është takuar me shumë njerëz dhe fansa të tij. Por, mediat bëjnë me dije se Xhaka është parë nën shoqërinë e ngushtë të këngëtares Argjentina Ramosaj, me të cilën mendohet se ka nisur një romancë. Asgjë nuk është konfirmuar për momentin, por është fakt që ata janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin.Argjentina Ramosaj është një ndër këngëtaret më të suksesshme kohët e fundit në trevat shqiptare, ndërkohë që Xhaka konsiderohet si një ndër talentet më të mëdhenj të futbollit shqiptar.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D